Likvidace autovraků

Likvidace autovraků Brno

Zlikvidujeme vaše staré auto, dodávku i menší nákladní vůz. Váš starý automobil odvezeme a vyřídíme také veškeré úřední formality. V případě, že využijete služeb likvidace autovraků v našem autocentru v Brně, pak se nemusíte o nic starat – vše za vás obstaráme!

Odtah autovraku k ekologické likvidaci - volejte tel. 608 03 03 04

Ekologická likvidace vozidel

Auta vykoupíme, odvezeme k ekologické likvidaci – dopravu zajišťujeme v oblasti Brno, Brno venkov. Stačí nás jen kontaktovat a dohodnout termín odvozu – vše ostatní zařídíme. Likvidace autovraků probíhá dle zákona o ekologické likvidaci autovraků, tudíž máte jistotu, že likvidace vašeho vozu probíhá dle platných právních předpisů. Po dokončení likvidace autovraku vám nazpět předáme velký technický průkaz vyřazený z evidence mot. vozidel.

Likvidujeme autovraky a vozidla v jakémkoliv stavu – nabouraná, vyhořelá, vytopená apod. Likvidační protokol vystavíme na důkaz provedené likvidace autovraku.

Vykupujeme auta za hotové přímo při podpisu smlouvy, přičemž rozhoduje typ auta, model, roky výroby a stav poškození. Služby autovrakoviště jsou natolik komplexní, že vyřizujeme nejen veškeré formality v rámci registru mot. vozidel pro firmy i soukromé osoby, ale tuto činnost pro vás zajistíme i v případě, že nám vaše auto neodprodáváte.

Rychlá a bezproblémová likvidace autovraků!

Likvidaci autovraků vč. odvozu u nás trvá velmi krátkou dobu. Do 3 dnů navíc vyřídíme trvalé vyřazení vašeho vozu z registru motorových vozidel.

V rámci služeb likvidace autovraků (Brno, Brno venkov) se můžete spolehnout na naši dlouholetou praxi a spolupráci s firmou Kovošrot Hulman Pohořelice, která má veškeré certifikáty a povolení umožňující ekologickou likvidaci autovraků.