Likvidace autovraků

Likvidace autovraků Brno

Zlikvidujeme vaše staré auto, dodávku i menší nákladní vůz. Váš starý automobil odvezeme a vyřídíme také veškeré úřední formality. V případě, že využijete služeb likvidace autovraků v našem autocentru v Brně, pak se nemusíte o nic starat – vše za vás obstaráme!

Odtah autovraku k ekologické likvidaci - volejte tel. 608 03 03 04

Ekologická likvidace vozidel

Auta vykoupíme, odvezeme k ekologické likvidaci – dopravu zajišťujeme v oblasti Brno, Brno venkov. Stačí nás jen kontaktovat a dohodnout termín odvozu – vše ostatní zařídíme. Likvidace autovraků probíhá dle zákona o ekologické likvidaci autovraků, tudíž máte jistotu, že likvidace vašeho vozu probíhá dle platných právních předpisů. Po dokončení likvidace autovraku vám nazpět předáme velký technický průkaz vyřazený z evidence mot. vozidel.

Likvidujeme autovraky a vozidla v jakémkoliv stavu – nabouraná, vyhořelá, vytopená apod. Likvidační protokol vystavíme na důkaz provedené likvidace autovraku.

Vykupujeme auta za hotové přímo při podpisu smlouvy, přičemž rozhoduje typ auta, model, roky výroby a stav poškození. Služby autovrakoviště jsou natolik komplexní, že vyřizujeme nejen veškeré formality v rámci registru mot. vozidel pro firmy i soukromé osoby, ale tuto činnost pro vás zajistíme i v případě, že nám vaše auto neodprodáváte.

Rychlá a bezproblémová likvidace autovraků!

Likvidaci autovraků vč. odvozu u nás trvá velmi krátkou dobu. Do 3 dnů navíc vyřídíme trvalé vyřazení vašeho vozu z registru motorových vozidel.

V rámci služeb likvidace autovraků (Brno, Brno venkov) se můžete spolehnout na naši dlouholetou praxi a spolupráci s firmou Kovošrot Hulman Pohořelice, která má veškeré certifikáty a povolení umožňující ekologickou likvidaci autovraků.

Provedeme ekologickou likvidaci s veškerými náležitostmi a to zdarma i s odtahem vozidla a vyřízením odhlášení z registru vozidel na Magistrátu - platí pro celou ČR.

Průběh ekologické likvidace vozidel

Ekologická likvidace vozidel probíhá bez problémů. Stačí se u nás telefonicky objednat. Domluvíme se na termínu odtahu, který vám bude nejvíce vyhovovat.

Objednejte se na telefonním čísle 608 030 304 nebo 731 316 444

Připravte si potřebnou dokumentaci k předání vozu:

V případě ztráty některého dokumentu od vozu nebo SPZ vystavíme duplikát za vás.

Jakmile budete mít doklady připravené, je potřeba dopravit autovrak na vrakoviště, nejlépe po předchozí telefonické domluvě. V případě potřeby pro vás zajistíme zdarma odtah vozidla. Vystavíme vám doklad o ekologické likvidaci, který je potřebný pro vyřazení vozidla z registru vozidel..

Veškeré potřebné formuláře spojené s likvidací a odhlášením na MÚ máme u nás připravené k dispozici.

Výhody ekologické likvidace vozidel - u nás od A do Z, bezplatně

O ekologickou likvidaci vozidel se postaráme od A do Z. Zajistíme:

Veškeré činnosti spojené s ekologickou likvidací vozidel provádíme bezplatně.

Veškeré dotazy zodpovíme kdykoliv na tel. 608 030 304.

Jsme rodinná firma s dlouholetou tradicí 30 let a tisíce spokojenými zákazníky. Neváhejte se na nás obrátit s jakýmkoliv problémem. Vyjdeme vám vždy vstříc.