Výkup vozidel

Výkup vozidel

Vykoupíme nebouraná i bouraná auta na náhradní díly, dáme vám peníze v hotovosti na ruku a pro auto si dojedeme po celém Česku. Napište nám a společně se domluvíme.

Autovrakoviště Purč sice sídlí v Brně a zaměřuje se na lokalitu jihomoravské metropole a nejbližší okolí, ale v zásadě operujeme na celém území České republiky. Ať už tedy vlastníte staré nebo nové auto, pojízdný či nepojízdný vůz, bourané i nebourané vozidlo, rádi si pro něj po předchozí domluvě přijedeme a vyplatíme vám za něj peníze v hotovosti.

Jak na výkup auta s autovrakovištěm Brno?

  1. Zavolejte nebo napište nám a sdělte nám, jaké auto chcete nechat vykoupit. Vlastníte staré, nebourané, ale pojízdné auto, které už neprojde technickou kontrolou? Stojí vám v garáži nabouraný vrak, se kterým nehnete? Nebo máte auto dobré na výkup náhradních dílů? V tom případě nám zavolejte na telefonní číslo +420 608 03 03 04 nebo nám pošlete e-mail na adresu autodily.purc@seznam.cz a společně se již domluvíme na dalším postupu.
  2. Ověříme si majitele vozu. Než se rozhodneme auto koupit, potřebujeme zjistit a ověřit si, kdo je jeho skutečný majitel. Pakliže je všechno v pořádku, dohodneme si schůzku. 
  3. Prohlédneme si auto a zhodnotíme ho. Na schůzce si vůz omrkneme a naceníme.
  4. Nabídneme vám cenu za vůz. Od vás zbývá jen jediné – rozhodnutí jestli nechat auto vykoupit.
  5. Peníze v hotovosti dostanete na ruku. My si pak už auto odvezeme na naše autovrakoviště v Brně.