Ostatní služby

Ostatní služby

Jestliže hledáte autovrakoviště v oblasti Brno a okolí, pak se obraťte na nás! Naše autovrakoviště poskytuje kompletní služby spojené s likvidací autovraků.

Vaše stará dosloužená auta vykoupíme za hotové, provedeme přepis i odtah. Autovrakoviště Brno dále zajišťuje i výkup ojetých vozů a bouraných automobilů. Kompletní mozaiku služeb autovrakoviště Brno doplňuje také prodej ojetých pneu a odtahová služba. U nás najdete opravdu vše, co majitelé vozů potřebují.

Činnosti autovrakoviště Brno ve zkratce

Nejčastěji se zabýváme odtahem vozidla v Brně a jeho následnou ekologickou likvidací na našem autovrakovišti v Brně v Králově Poli. Zajišťujeme také výkup bouraných a nebouraných aut na náhradní díly, a to za hotové peníze na ruku.

Kromě toho za naše zákazníky vyřizujeme veškerou administrativu, která je s výkupem, likvidací a přepisem auta spojená (např. zisk dokladu z ekologické likvidace, vyřazení vozidla z evidence na příslušném úřadě, přepis vozidel v Brně na magistrátě). Díky tomu nám jen předáte potřebné dokumenty a my vše vyřídíme za vás. Veškeré naše služby provádíme jak v Brně, tak i v jeho blízkém okolí v Brně-venkov.

Volejte autovrakoviště Brno +420 608 03 03 04

Přehled služeb autovrakoviště Brno

Další služby autovrakoviště Brno

Autovrakoviště Brno vám dá peníze za váš vůz ihned na ruku. Veškerou likvidaci autovraků provádíme dle zákonných předpisů. Náš zákazník se nemusí o nic starat a vyřizovat, pouze předá vozidlo a předloží potřebné dokumenty.

V autovrakovišti najdete také velké množství náhradních dílů pro různé značky automobilů. Díky tomu můžete získat levné náhradní díly a opravit své vozy.

V případě potřeby nás kontaktujte!

Jak probíhá odtah vozidla v Brně a jeho následná likvidace?

  1. Zavolejte nebo napiště nám, ať o vás víme. Pokud máte jen staré, avšak stále pojízdné auto, můžete nám ho dovézt na naše autovrakoviště v Brně v Králově Poli. Pokud je bourané, nepojízdné či není způsobilé k jízdě na silnicích, domluvíme se na na odtahu vozidla zdarma, ať už jste z Brna či z Brna-venkov. Při odtahu auta používáme vlastní odtahový vůz.
  2. Mějte nachystané všechny potřebné dokumenty, které nám předáte. Patří mezi ně velký i malý technický průkaz, SPZ vozu. Přesné informace najdete v sekci Nejčastější dotazy pod otázkou „Co potřebuji k likvidaci vozidla?“.

Vše ostatní již za vás vyřídíme. Vozidlo necháme na příslušném úřadě vyřadit z evidence. Po vyřazení vozu ho na našem autovrakovišti v Brně ekologicky zlikvidujeme, a to se všemi náležitostmi.

Provedeme odtah vozidla nejen v Brně, ale i v okolí a celém Jihomoravském kraji

Nejčastěji se nás ptáte, pro jaké oblasti služby autovrakoviště Brno fungují. Aktuálně provádíme: výkup aut na náhradní díly Brno, výkup bouraných aut Brno, přepis vozidel Brno a odtah vozidel Brno. Hledáte autovrakoviště Brno-Slatina? Zastavte se raději k nám, ze Slatiny to je pouhých 19 minut jízdy autem.

Autovrakoviště Brno funguje pro všechny městské části a také pro okolí Brna. Působíme také jako:

Pro pojízdné i bourané auto si rádi přijedeme nejen do těchto uvedených částí a měst. Kontaktujte nás a domluvte si s námi odtah vozidla výhodně. 

Autovrakoviště Brno – ceník

Zajímá vás cena výkupu aut na náhradní díly v Brně, cena výkupu bouraných aut, přepisu vozidel nebo cena odtahu vozidla? Ekologickou likvidaci vozidel provádíme zdarma. U ostatních služeb rozhoduje např. stav vozu, jeho stáří nebo např. lokalita, ze které se auto nebo vrak bude svážet. Zavolejte na číslo +420 608 03 03 04 a nechte si naše služby nacenit na míru ještě dnes.

Otevírací doba autovrakoviště Brno

Aktuální otevírací dobu se dozvíte v sekci Kontakt. Po domluvě jsme pro vás schopni zajistit odtah vozidla v Brně a okolí i v rámci jižní Moravy i mimo uvedenou pracovní dobu a to i včetně víkendu.

Jak se k nám dostanete?

Naše autovrakoviště Brno se nachází na ulici Poděbradova 272/95 nedaleko Královopolského tunelu a Nákupního centra Královo Pole. Dostanete se k nám snadno ze všech brněnských městských částí z celé jižní Moravy. V blízkosti se nachází také tramvajová zastávka Kartouzská a autobusová zastávka Reissigova.

Proč využít služby autovrakoviště Brno Václava Purče?

Jednoduše: autovrakoviště Brno Václava Purče poskytuje veškeré služby spojené s auty, které jsou již na pokraji či snad na konci své životnosti, a to tak, abyste vy jako zákazníci měli s likvidací vozidla co nejméně problémů.

Pro auto si po Brně a okolí přijedeme, napíšeme potřebný předávací protokol, posléze ekologický likvidační doklad, auto zdarma odtáhneme, vyřídíme nutné formality na úřadech týkající se vyřazení vozidla z registru motorových vozidel, odtáhneme na naše vrakoviště a buď ho dále nabídneme jako bazarové auto, nebo provedeme náležitou ekologickou likvidaci. Vracíme již zrušený technický průkaz.

Prohlédněte si další podstránky a zjistěte více o autovrakovišti Brno V. Purče. Maximum informací o likvidaci vozidel najdete na podstránce Likvidace vozidel. O ekologické likvidaci a co je potřeba se dočtete na podstránkách Likvidace autovraků a Kam s autovrakem. Nevíte, co je potřeba udělat před výkupem auta nebo jeho prodejem? Navštivte nejčastěji kladené dotazy.