Likvidace autovraků

Likvidace autovraků

Zlikvidujeme vaše staré auto, dodávku i menší nákladní vůz. Váš starý automobil odvezeme a vyřídíme také veškeré úřední formality. V případě, že využijete služeb likvidace autovraků v našem autocentru v Brně, pak se nemusíte o nic starat – vše za vás obstaráme!

Odtah autovraku k ekologické likvidaci - volejte tel. +420 608 03 03 04

Ekologická likvidace vozidel

Auta vykoupíme, odvezeme k ekologické likvidaci – dopravu zajišťujeme primárně v oblasti Brno a Brno-venkov, ale po předchozí domluvě je možné zařídit odvoz po celé ČR. Stačí nás jen kontaktovat a dohodnout termín odvozu – vše ostatní zařídíme. Likvidace autovraků probíhá dle zákona o ekologické likvidaci autovraků, tudíž máte jistotu, že likvidace vašeho vozu probíhá dle platných právních předpisů. Po dokončení likvidace autovraku vám nazpět předáme velký technický průkaz vyřazený z evidence mot. vozidel.

Likvidujeme autovraky a vozidla v jakémkoliv stavu – nabouraná, vyhořelá, vytopená apod. Likvidační protokol vystavíme na důkaz provedené likvidace autovraku.

Vykupujeme auta za hotové přímo při podpisu smlouvy, přičemž rozhoduje typ auta, model, roky výroby a stav poškození. Služby autovrakoviště jsou natolik komplexní, že vyřizujeme nejen veškeré formality v rámci registru mot. vozidel pro firmy i soukromé osoby, ale tuto činnost pro vás zajistíme i v případě, že nám vaše auto neodprodáváte.

Průběh ekologické likvidace vozidel

Ekologická likvidace vozidel probíhá bez problémů. Stačí se u nás telefonicky objednat. Domluvíme se na termínu odtahu, který vám bude nejvíce vyhovovat.

Objednejte se na telefonním čísle +420 608 03 03 04 nebo +420 731 316 444

Připravte si potřebnou dokumentaci k předání vozu:

V případě ztráty některého dokumentu od vozu nebo SPZ vystavíme duplikát za vás.

Jakmile budete mít doklady připravené, je potřeba dopravit autovrak na vrakoviště, nejlépe po předchozí telefonické domluvě. V případě potřeby pro vás zajistíme zdarma odtah vozidla. Vystavíme vám doklad o ekologické likvidaci, který je potřebný pro vyřazení vozidla z registru vozidel.

Veškeré potřebné formuláře spojené s likvidací a odhlášením na MÚ máme u nás připravené k dispozici.

Výhody ekologické likvidace vozidel - u nás od A do Z, bezplatně

O ekologickou likvidaci vozidel se postaráme od A do Z. Zajistíme:

Veškeré činnosti spojené s ekologickou likvidací vozidel provádíme bezplatně.

Po konzultaci s námi je možné vozidlo před samotnou likvidací nabídnout u nás k prodeji k dalšímu použití. Nabídku uveřejníme na inzertních portálech.

Veškeré dotazy zodpovíme kdykoliv na tel. +420 608 03 03 04.

Jsme rodinná firma s dlouholetou tradicí 30 let a tisíce spokojenými zákazníky. Neváhejte se na nás obrátit s jakýmkoliv problémem. Vyjdeme vám vždy vstříc.

Rychlá a bezproblémová likvidace autovraků!

Likvidaci autovraků vč. odvozu u nás trvá velmi krátkou dobu. Do pár dnů navíc vyřídíme trvalé vyřazení vašeho vozu z registru motorových vozidel.

Provedeme ekologickou likvidaci s veškerými náležitostmi a to zdarma i s odtahem vozidla a vyřízením odhlášení z registru vozidel na Magistrátu - platí pro celou ČR.

Jsme smluvním partnerem HULMAN-kovošrot s.r.o.

Nejspolehlivější odtah autovraků pro Brno, Brno-venkov a okolí

Potřebujete odtáhnout autovrak z Brna nebo jeho nejbližšího okolí? Naše autovrakoviště je připraveno vám pomoci. Zařídíme ekologickou likvidaci vozidel přímo z místa, na kterém nepojízdné auto zůstalo stát a navíc bezplatně. Ať už je stav vraku jakýkoliv, na nás se můžete vždy spolehnout. Stačí vytočit +420 608 03 03 04 a ještě dnes si objednat ekologickou likvidaci vozidel pro Brno a okolí.

Ověřená firma pro odtah autovraků na jižní Moravě

Při hledání vhodné služby zajišťující odtah autovraků můžete narazit na spoustu podvodných nabídek. U nás se nemusíte ničeho obávat – jsme ověřeným vrakovištěm, které provádí ekologickou likvidaci vozidel v Brně a okolí již mnoho let. Za kvalitu našich služeb hovoří stovky spokojených zákazníků.

Máte otázky k ekologické likvidaci vozidel nebo odtahu autovraků?

Jsme tu pro vás. Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat, ať už telefonicky (+420 608 03 03 04) nebo e-mailem (autodily.purc@seznam.cz). Na uvedených kontaktech se s námi můžete rovnou domluvit i na odtahu autovraku a ekologické likvidaci vozidla v Brně nebo v jeho okolí. 

Naše další služby

Odtah autovraků Brno a okolí není tím, co jste hledali? Kromě odtahu autovraků a ekologické likvidace vozidel nabízíme také výhodný výkup aut v Brně za hotovost, výkup motocyklů a působíme i jako autobazar a bazar pneumatik. Prohlédněte si seznam našich dalších činností nebo se přijďte podívat přímo k nám do Brna-Králova Pole.

Zkušenosti našich zákazníků se službou odtah autovraků a ekologickou likvidací vozidel Brno

Přečtěte si, proč pro bezplatnou ekologickou likvidaci vozidel v Brně, Brně-venkově a přilehlém okolí zvolit právě nás:

„Moc příjemný personál, se vším poradili a ochotně pomohli.“

– Tom

„Naprostá spokojenost. Majitel byl velmi vstřícný.“

– Ondřej O.

„Super domluva, rychlé jednání, službu odtah autovraků doporučuji.“

– Petr S.

„Rychlé, vstřícné a příjemné jednání v případě odtahu autovraku.“

– Jiří B.

Ekologické likvidace vozidel se s námi nemusíte obávat. Přijedeme, autovrak odtáhneme a zařídíme potřebné papírování. Na vás zbývá jen domluvit termín, kdy odtah autovraku provedeme.