Likvidace vozidel

Likvidace vozidel

Likvidace autovraků zdarma

E-mail: autodily.purc@seznam.cz

Tel.: +420 608 03 03 04

Další služby

Ekologická likvidace vozidel

Bezplatně za vás zařídíme likvidaci vozidla v souladu s předpisy. Zbavíme vás všech starostí s likvidací starého auta a vystavíme vám doklad o ekologické likvidaci, abyste mohli vůz trvale vyřadit z registru vozidel.

Nechce se vám to řešit? Vyřídíme za vás i zánik vozidla na odboru dopravy!

Potřebujete-li autovrak odtáhnout, spolehněte se na naši vlastní odtahovou službu.

Sběrné místo autovraků Brno

Naše sběrné místo autovraků sloužící k likvidaci vozidel sídlí v Brně v Králově Poli na adrese Poděbradova 95. Je to jen kousek a o ulici níž od Farmaceutické fakulty Masarykovy univerzity a v blízkosti tramvajové zastávky Kartouzská.

Sem dopravujeme veškeré vykoupené vozy a odtažené autovraky, které jsou určené k ekologické likvidaci právě na našem autovrakovišti v Brně.

Pro bližší informace prostudujte naše webové stránky, koukněte do Nejčastějších dotazů, kde odpovídáme na otázky typu „Co potřebuji k likvidaci vozidla“, nebo jednoduše zavolejte na telefonní číslo +420 608 03 03 04 nebo pošlete e-mail na adresu autodily.purc@seznam.cz.

Proč využít služby vrakoviště Brno?

  1. Za ekologickou likvidaci vozidel a autovraků u nás nezaplatíte ani korunu
  2. Naopak váš nefunkční, starý vůz na náhradní díly či autovrak vykoupíme a zlikvidujeme za vás na našem vrakovišti v centru Brna, peníze za něj dostanete okamžitě na ruku
  3. Jestliže je vaše auto nepojízdné (je poškozené, havarované, či jinak nefunkční), odtáhneme ho v Brně a Brně-venkov zadarmo
  4. Bez poplatků vám vystavíme doklad o ekologické likvidaci vozidla

Vyřídíme za vás veškerou administrativu,takže nebudete muset absolvovat obíhačky po úřadech

Jak probíhá likvidace autovraků Brno?

Likvidaci autovraků v Brně u nás provedete rychle a pohodlně:

  1. Autovrak můžete dovézt k nám na pobočku v Brně-Králově Poli . Pokud je vrak nepojízdný nebo bouraný a je třeba jej odtáhnout, můžete využít našeho odtahu vozidel zdarma (platí pro Brno a Brno-venkov).

  2. V momentě, kdy nám předáte příslušné dokumenty k vozidlu, od nás dostanete potvrzení o jejich odevzdání.

  3. To je vše – vše další ohledně likvidace autovraků v Brně vyřídíme my.

Jak probíhá výkup aut Brno?

  1. Poté, co si ověříme, že jste majitelem vozu, si auto, nákladní auto, dodávku nebo motocykl prohlédneme a nabídneme vám cenu.

  2. Peníze získáte ihned na ruku.

Co je to ekologická likvidace vozidel?

Ekologická likvidace vozidel je proces odstranění autovraku tak, aby nedošlo ke vzniku odpadu nebezpečného pro životní prostředí. Ekologická likvidace vozidel je stanovena zákonem 185/2001 Sb. Ekologickou likvidaci vozidel v Brně provádíme zdarma.

Výkup autovraků Brno

Pokud vlastníte kompletní nebourané auto, je možné nám jej nabídnout pro výkup. Kontaktujte nás telefonicky nebo e-mailem a dejte nám vědět, co pro nás máte – následně se můžeme domluvit na dalším postupu.

Máte další dotazy ohledně výkupu autovraků, výkupu aut na náhradní díly, výkupu aut nebo ekologické likvidace vozidel v Brně?

Navštivte naši FAQ sekci, případně nás kontaktujte přes telefon na čísle +420 608 03 03 04 nebo přes e-mailovou adresu autodily.purc@seznam.cz. Na vaše dotazy týkající se ekologické likvidace vozidel, výkupu autovraků, případně administrativy spojené s evidencí vozidel v Brně na odboru dopravy vám rádi odpovíme.